Skagen Drachmann Pilsner

Skagen Drachmann Pilsner
500 ml

Drikkevarerݯl

34,95 kr– 41,50 kr

Billigste pris 34,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Skagen Drachmann Pilsner øl i 50 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    34,95 kr
    500 ml69,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    41,50 kr
    500 ml83,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

34 kr36 kr38 kr40 kr42 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Skagen Drachmann Pilsner 500 ml

Skagen Drachmann Pilsner fra Skagen Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 41,50 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Skagen Drachmann Pilsner eller udforske flere Drikkevarer.