Nordlys

Nordlys
500 ml

Drikkevarerݯl

39,95 kr– 41,50 kr

Billigste pris 39,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Nordlys produkter i pakning med 50 styk.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny3 for 100,00 kr · 33,33 kr/stk · spar 19,85 krSidst set i dag
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    41,50 kr
    500 ml83,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr40 kr41 kr41 kr42 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nordlys 500 ml

Nordlys fra Skagen Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 41,50 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nordlys eller udforske flere Drikkevarer.