Skagen Skawskum 5,0%

Skagen Skawskum 5,0%
500 ml

Drikkevarerݯl

34,95 kr– 41,50 kr

Billigste pris 34,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Skagen Skawskum dansk øl med 5,0% alkohol i 50 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    34,95 kr
    500 ml69,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    41,50 kr
    500 ml83,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

34 kr36 kr38 kr40 kr42 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Skagen Skawskum 5,0% 500 ml

Skagen Skawskum 5,0% fra Skagen Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 41,50 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Skagen Skawskum 5,0% eller udforske flere Drikkevarer.