The Wanted Zin Bag In Box

Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
Scoring
| Eco-Score | E |
Klimaaftryk
| CO₂ i alt | 1,27 kg CO₂e/kg |
| Landbrug | 0,3 kg CO₂e |
| Forarbejdning | 0,03 kg CO₂e |
| Emballage | 0,68 kg CO₂e |
| Transport | 0,23 kg CO₂e |
| Distribution | 0,02 kg CO₂e |
| Forbrug | 0,01 kg CO₂e |
Beskrivelse
The Wanted Zinfandel rødvin fra Italien i bag in box-pakning. 300 cl.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel
Scandinavian ParkSidst set i dag99,99 kr3 L33,33 kr/l
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag99,99 kr3 L33,33 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag99,99 kr3 L33,33 kr/l
Fakta TysklandSidst set i dag119,99 kr3 L40,00 kr/l
SparSidst set i dag189,95 kr3 L63,32 kr/l
MenySidst set i dag199,95 kr3 L66,65 kr/l
Wolt MarketSidst set i dag241,95 kr3 L80,65 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af The Wanted Zin Bag In Box 3 L
The Wanted Zin Bag In Box fra Øvrige (3 L) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Wolt Market til 241,95 kr — en forskel på 142%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe The Wanted Zin Bag In Box eller udforske flere Drikkevarer.

