The Wanted Zin Bag In Box

The Wanted Zin Bag In Box
3 L

Drikkevarer›Vin

189,95 kr– 241,95 kr

Billigste pris 189,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

Eco-ScoreE

Klimaaftryk

CO₂ i alt1,27 kg CO₂e/kg
Landbrug0,3 kg CO₂e
Forarbejdning0,03 kg CO₂e
Emballage0,68 kg CO₂e
Transport0,23 kg CO₂e
Distribution0,02 kg CO₂e
Forbrug0,01 kg CO₂e

Beskrivelse

The Wanted Zinfandel rødvin fra Italien i bag in box-pakning. 300 cl.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • SparSidst set i dag
    189,95 kr
    3 L63,32 kr/l
  • MenySidst set i dag
    199,95 kr
    3 L66,65 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    241,95 kr
    3 L80,65 kr/l

Prishistorik (30 dage)

180 kr200 kr220 kr240 kr260 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af The Wanted Zin Bag In Box 3 L

The Wanted Zin Bag In Box fra Øvrige (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 189,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Wolt Market til 241,95 kr — en forskel på 27%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe The Wanted Zin Bag In Box eller udforske flere Drikkevarer.