Terre Del Barolo Barbera d'Alba

Terre Del Barolo Barbera d'Alba
10 ml

Drikkevarer›Vin

47,40 kr– 79,00 kr

Billigste pris 47,40 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Terre Del Barolo Barbera d'Alba rødvin. 375 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    47,40 kr
    10 ml4740,00 kr/l
  • BilkaToGo3 for 158,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 79,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    375 ml210,67 kr/l
  • Bilka36 for 1896,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 948,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    10 ml7900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Terre Del Barolo Barbera d'Alba 10 ml

Terre Del Barolo Barbera d'Alba fra Terre Del Barolo (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,40 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 79,00 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Terre Del Barolo Barbera d'Alba eller udforske flere Drikkevarer.