Rival Grønne Oliven med Mandler
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Spanien |
Allergener
Nødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 808 kJ (189 kcal) |
| Fedt | 20 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 3,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 4 g |
Beskrivelse
Grønne oliven med mandler fra Rival i 150 g dåse. Drilet vægt 85 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag26,95 kr150 g 179,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Rival Grønne Oliven med Mandler 150 g
Rival Grønne Oliven med Mandler (150 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 26,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rival Grønne Oliven med Mandler eller udforske flere Kolonial .