Retreat Shower Gel Aprikos

Retreat Shower Gel Aprikos
200 ml

Personlig pleje›Kropspleje

35,25 kr

Billigste pris 35,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Retreat shower gel med aprikosduft i 200 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,25 kr
    200 ml176,25 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,25 kr
    200 ml176,25 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,25 kr
    200 ml176,25 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Retreat Shower Gel Aprikos 200 ml

Retreat Shower Gel Aprikos fra Retreat (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,25 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Retreat Shower Gel Aprikos eller udforske flere Personlig pleje.