Retreat Bodylotion Shea & E-vitamin

Retreat Bodylotion Shea & E-vitamin
200 ml

Personlig pleje›Kropspleje

35,25 kr

Billigste pris 35,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Retreat bodylotion med sheasmør og E-vitamin. 200 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,25 kr
    200 ml176,25 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,25 kr
    200 ml176,25 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,25 kr
    200 ml176,25 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Retreat Bodylotion Shea & E-vitamin 200 ml

Retreat Bodylotion Shea & E-vitamin fra Retreat (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,25 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Retreat Bodylotion Shea & E-vitamin eller udforske flere Personlig pleje.