Retreat Shower Foam

Retreat Shower Foam
250 ml

Personlig pleje›Kropspleje

35,50 kr

Billigste pris 35,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Retreat shower foam. Bruseskum i 250 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,50 kr
    250 ml142,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,50 kr
    250 ml142,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,50 kr
    250 ml142,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr36 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Retreat Shower Foam 250 ml

Retreat Shower Foam fra Retreat (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,50 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Retreat Shower Foam eller udforske flere Personlig pleje.