Retreat Bodyscrub Abrikos

Retreat Bodyscrub Abrikos
150 ml

Personlig pleje›Kropspleje

35,15 kr

Billigste pris 35,15 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Retreat bodyscrub med abrikos til eksfoliering af hud. 150 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,15 kr
    150 ml234,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,15 kr
    150 ml234,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,15 kr
    150 ml234,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Retreat Bodyscrub Abrikos 150 ml

Retreat Bodyscrub Abrikos fra Retreat (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,15 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Retreat Bodyscrub Abrikos eller udforske flere Personlig pleje.