Réserve du Palais Rhône Bag in Box

Réserve du Palais Rhône Bag in Box
3 L

Drikkevarer›Vin

169,95 kr– 174,95 kr

Billigste pris 169,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Réserve du Palais Rhône rødvin i 3 liter bag-in-box fra Frankrig.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    169,95 kr
    3 L56,65 kr/l
  • MenySidst set i dag
    174,95 kr
    3 L58,32 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    174,95 kr
    3 L58,32 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Réserve du Palais Rhône Bag in Box 3 L

Réserve du Palais Rhône Bag in Box (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 169,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 174,95 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Réserve du Palais Rhône Bag in Box eller udforske flere Drikkevarer.