Primitivo Puglia Rødvin

Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Italiensk rødvin Primitivo Puglia med 18% alkohol i 75 cl flaske.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i går69,99 kr750 ml93,32 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i går69,99 kr750 ml93,32 kr/l
119,95 kr750 ml159,93 kr/l
MenySidst set i går149,95 kr750 ml199,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Primitivo Puglia Rødvin 750 ml
Primitivo Puglia Rødvin (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Meny til 149,95 kr — en forskel på 114%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Primitivo Puglia Rødvin eller udforske flere Drikkevarer.
