Panda Exp. Fiskesauce
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Thailand |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 15 kJ (4 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 2,9 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 28,5 g |
Beskrivelse
Panda Expressen fiskesauce til asiatisk mad, 150 ml.
Priser i dag (2 butikker)
Vis grænsehandel-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,36 kr150 ml 109,07 kr/l -
Meny Sidst set i dag22,08 kr150 g 147,20 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Panda Exp. Fiskesauce 150 g
Panda Exp. Fiskesauce (150 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,36 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 22,08 kr — en forskel på 35% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Panda Exp. Fiskesauce eller udforske flere Kolonial .