Panda Expressen Sriracha chilisauce
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Thailand |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 37 kJ (9 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 21 g |
| heraf sukkerarter | 18 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 4,5 g |
Beskrivelse
Panda Expressen Sriracha chilisauce, 200 ml.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,09 kr200 ml 125,45 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Panda Expressen Sriracha chilisauce 200 ml
Panda Expressen Sriracha chilisauce (200 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,09 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Panda Expressen Sriracha chilisauce eller udforske flere Kolonial .