Panda Expressen Hoisin sauce
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Thailand |
Allergener
GlutenSesamSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 93 kJ (22 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 5,2 g |
| heraf sukkerarter | 5,2 g |
| Protein | 1,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 7,3 g |
Beskrivelse
Panda Expressen Hoisin sauce, 200 ml.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,00 kr200 ml 125,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Panda Expressen Hoisin sauce 200 ml
Panda Expressen Hoisin sauce (200 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Panda Expressen Hoisin sauce eller udforske flere Kolonial .