Panda Expressen Østers sauce
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Thailand |
Allergener
KrebsdyrFiskGlutenSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 36 kJ (8 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 2 g |
| heraf sukkerarter | 1,6 g |
| Protein | 1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 7,5 g |
Beskrivelse
Østers sauce fra Panda Expressen i 150 ml flaske. Asiatisk umami-rig sauce til wok og ret.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,09 kr150 ml 107,27 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Panda Expressen Østers sauce 150 ml
Panda Expressen Østers sauce (150 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 16,09 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Panda Expressen Østers sauce eller udforske flere Kolonial .