Pagos del Rey Gran Reserva

Pagos del Rey Gran Reserva
750 ml

Drikkevarer›Vin

100,06 kr

Billigste pris 100,06 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pagos del Rey Gran Reserva rødvin. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 200,12 kr · 66,71 kr/stk · spar 100,06 krSidst set i dag
    100,06 kr
    750 ml133,41 kr/l
  • Føtex18 for 1200,72 kr · 66,71 kr/stk · spar 600,36 krSidst set i dag
    100,06 kr
    750 ml133,41 kr/l
  • Bilka18 for 1200,72 kr · 66,71 kr/stk · spar 600,36 krSidst set i dag
    100,06 kr
    750 ml133,41 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr100 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pagos del Rey Gran Reserva 750 ml

Pagos del Rey Gran Reserva fra Pagos del Rey (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 100,06 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pagos del Rey Gran Reserva eller udforske flere Drikkevarer.