Negrar Amarone Classico

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Negrar Amarone Classico italiensk rødvin, 15,5%, 75 cl.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag199,95 kr750 ml266,60 kr/l
SparSidst set i dag199,95 kr750 ml266,60 kr/l- Tidligere priser
Min KøbmandSidst set 7 dage siden199,95 kr750 ml266,60 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Negrar Amarone Classico 750 ml
Negrar Amarone Classico (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Negrar Amarone Classico eller udforske flere Drikkevarer.

