Monistrol Cava Semi SecoØkologisk

Monistrol Cava Semi Seco
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 88,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk cava, semi seco variant, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • SparSidst set i går
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i går
    88,95 kr
    750 ml118,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

65 kr70 kr75 kr80 kr85 kr90 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Monistrol Cava Semi Seco 750 ml

Monistrol Cava Semi Seco (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 88,95 kr — en forskel på 27%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Monistrol Cava Semi Seco eller udforske flere Drikkevarer.