Misty Cove Sauvignon Blanc

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Misty Cove Sauvignon Blanc hvidvin fra New Zealand i 75 cl flaske. Tør hvidvin med frugtig karakter.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag59,99 kr750 ml79,99 kr/l
MenySidst set i dag79,95 kr750 ml106,60 kr/l
79,95 kr750 ml106,60 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Misty Cove Sauvignon Blanc 750 ml
Misty Cove Sauvignon Blanc (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Spar til 79,95 kr — en forskel på 33%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Misty Cove Sauvignon Blanc eller udforske flere Drikkevarer.

