Mionetto Prosecco Treviso Brut

Mionetto Prosecco Treviso Brut
750 ml

Drikkevarer›Vin

49,99 kr– 129,95 kr

Billigste pris 49,99 kr hos Scandinavian Park — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseTyskland

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Mionetto Prosecco Treviso brut. Italiensk skumvin med brut smag.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • Scandinavian ParkSidst set i dag
    49,99 kr
    750 ml66,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • BilkaToGo3 for 238,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 119,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    750 ml158,67 kr/l
  • MenySidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    129,95 kr
    750 ml173,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Mionetto Prosecco Treviso Brut 750 ml

Mionetto Prosecco Treviso Brut fra Mionetto (750 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Spar til 129,95 kr — en forskel på 160%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mionetto Prosecco Treviso Brut eller udforske flere Drikkevarer.