Malamatina Retsina Hvid

Malamatina Retsina Hvid
500 ml

Drikkevarer›Vin

36,95 kr– 39,95 kr

Billigste pris 36,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

Eco-ScoreE

Klimaaftryk

CO₂ i alt1,23 kg CO₂e/kg
Landbrug0,35 kg CO₂e
Forarbejdning0,05 kg CO₂e
Emballage0,48 kg CO₂e
Transport0,31 kg CO₂e
Distribution0,04 kg CO₂e
Forbrug0,01 kg CO₂e

Beskrivelse

Malamatina Retsina hvid retsina fra Grækenland i 50 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    36,95 kr
    500 ml73,90 kr/l
  • SparSidst set i går
    36,95 kr
    500 ml73,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

36 kr37 kr38 kr39 kr40 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Malamatina Retsina Hvid 500 ml

Malamatina Retsina Hvid (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 36,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 39,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Malamatina Retsina Hvid eller udforske flere Drikkevarer.