Lev Godt Mysli med frugt og nødder
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenMælkNødderJordnødderSesamSulfitter
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 162 kJ (39 kcal) |
| Fedt | 8,4 g |
| Kulhydrat | 67,3 g |
| heraf sukkerarter | 17,2 g |
| Protein | 9,5 g |
| Kostfibre | 8,5 g |
| Salt | 4,8 g |
Beskrivelse
Mysli fra Lev Godt med frugt og nødder i 750 grams pakke.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Lev Godt Mysli med frugt og nødder 750 g
Lev Godt Mysli med frugt og nødder (750 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lev Godt Mysli med frugt og nødder eller udforske flere Kolonial .