Lizi's Granola med Nødder og Kerner
Produkt Detaljer
| Oprindelse | England |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 200 kJ (48 kcal) |
| Fedt | 21,4 g |
| Kulhydrat | 55,2 g |
| heraf sukkerarter | 7,3 g |
| Protein | 11,6 g |
| Kostfibre | 8,7 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Lizi's granola blanding med nødder og kerner. 500 g pose til morgenmad eller snack.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag60,12 kr500 g 120,24 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Lizi's Granola med Nødder og Kerner 500 g
Lizi's Granola med Nødder og Kerner (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 60,12 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lizi's Granola med Nødder og Kerner eller udforske flere Kolonial .