Struer Morgenknas
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenMælkNødderJordnødderSesamSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1882 kJ (448 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 65 g |
| heraf sukkerarter | 17 g |
| Protein | 10 g |
| Kostfibre | 6,5 g |
| Salt | 2,5 g |
Beskrivelse
Morgenknas fra Struer, 375 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag19,05 kr375 g 50,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Struer Morgenknas 375 g
Struer Morgenknas (375 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 19,05 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Struer Morgenknas eller udforske flere Kolonial .