First Price Crunchy müsli
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1898 kJ (452 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 67 g |
| heraf sukkerarter | 26 g |
| Protein | 8,8 g |
| Kostfibre | 6,8 g |
| Salt | 3,5 g |
Beskrivelse
Crunchy müsli med frysetørrede jordbær fra First Price. 500 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,72 kr500 g 51,44 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af First Price Crunchy müsli 500 g
First Price Crunchy müsli (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,72 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Crunchy müsli eller udforske flere Kolonial .