Lev Godt Granola med kakao og kokos
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 199 kJ (48 kcal) |
| Fedt | 1,7 g |
| Kulhydrat | 6,8 g |
| heraf sukkerarter | 2,8 g |
| Protein | 9,7 g |
| Kostfibre | 0,7 g |
| Salt | 4,1 g |
Beskrivelse
Granola fra Lev Godt med kakao og kokos i 500 grams pakke.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Lev Godt Granola med kakao og kokos 500 g
Lev Godt Granola med kakao og kokos (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lev Godt Granola med kakao og kokos eller udforske flere Kolonial .