Juan Juanes Bib Hvidvin

Juan Juanes Bib Hvidvin
3 L

Drikkevarer›Vin

139,95 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Juan Juanes hvidvin i bag-in-box emballage, 3 liter.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • SparSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Juan Juanes Bib Hvidvin 3 L

Juan Juanes Bib Hvidvin (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Juan Juanes Bib Hvidvin eller udforske flere Drikkevarer.