Produkt Detaljer
Mærkninger
🍷 Alkoholfri 🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
Sulfitter
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
ISH Chardonnay alkoholfri vin, 750 ml.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag49,00 kr750 ml 65,33 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag49,95 kr750 ml 66,60 kr/l -
Meny Sidst set i dag69,00 kr750 ml 92,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris