Il Sincero Rosso 12,5%

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Il Sincero Rosso rødvin 12,5% alkohol i 3 liters bag-in-box fra Italien.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag69,99 kr3 L23,33 kr/l
Fakta TysklandSidst set i dag79,99 kr3 L26,66 kr/l
MenySidst set i dag139,95 kr3 L46,65 kr/l
SparSidst set i dag139,95 kr3 L46,65 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Il Sincero Rosso 12,5% 3 L
Il Sincero Rosso 12,5% fra Globus (3 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Spar til 139,95 kr — en forskel på 100%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Il Sincero Rosso 12,5% eller udforske flere Drikkevarer.


