Holten Grove Chardonnay

Holten Grove Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

74,95 kr– 94,95 kr

Billigste pris 74,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Amerikansk hvidvin, Chardonnay 14,5%. Holten Grove fra Lodi. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Spar2 for 150,00 kr · 75,00 kr/stk · spar 29,90 krSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    94,95 kr
    750 ml126,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Holten Grove Chardonnay 750 ml

Holten Grove Chardonnay (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 94,95 kr — en forskel på 27%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Holten Grove Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.