Hansens Flødeis m. romsrosinerØkologisk

Hansens Flødeis m. romsrosiner
600 ml

Frost›Is

59,95 kr– 68,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi937 kJ (225 kcal)
Fedt11,9 g
heraf mættet fedt7,9 g
Kulhydrat26 g
heraf sukkerarter18 g
Protein4,4 g
Kostfibre0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Hansens flødeis med rom og rosiner, 600 ml karton.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    59,95 kr
    600 ml99,92 kr/l
  • MenySidst set i går
    66,95 kr
    600 ml111,58 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    68,95 kr
    600 ml114,92 kr/l

Prishistorik (30 dage)

58 kr60 kr62 kr64 kr66 kr68 kr70 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Flødeis m. romsrosiner 600 ml

Hansens Flødeis m. romsrosiner fra Hansens Flødeis (600 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 68,95 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Flødeis m. romsrosiner eller udforske flere Frost.