Premier Is Saltkaramel

Premier Is Saltkaramel
300 ml

Frost›Is

44,95 kr– 54,95 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1164 kJ (279 kcal)
Fedt17 g
heraf mættet fedt11 g
Kulhydrat29 g
heraf sukkerarter24 g
Protein3,6 g
Salt0,4 g

Beskrivelse

Premier iskuler med saltkaramel smag. 300 stykker.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    900 ml49,94 kr/l
  • MenySidst set i dag
    47,95 kr
    900 ml53,28 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    54,95 kr
    300 ml183,17 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr60 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Premier Is Saltkaramel 300 ml

Premier Is Saltkaramel fra Premier Is (300 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 54,95 kr — en forskel på 22%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Premier Is Saltkaramel eller udforske flere Frost.