Premier Barbie

Premier Barbie
300 ml

Frost›Is

39,95 kr– 47,95 kr

Billigste pris 39,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1156 kJ (277 kcal)
Fedt17 g
heraf mættet fedt11 g
Kulhydrat28 g
heraf sukkerarter25 g
Protein3,2 g
Salt0,15 g

Beskrivelse

Premier Barbie is i 300 ml emballage.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    1,2 L33,29 kr/l
  • MenySidst set i dag
    45,00 kr
    1,2 L37,50 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    47,95 kr
    1,2 L39,96 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Premier Barbie 300 ml

Premier Barbie fra Premier Is (300 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 47,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Premier Barbie eller udforske flere Frost.