Hansens Hindbær Sorbet ØkoØkologisk

Hansens Hindbær Sorbet Øko
650 ml

Frost›Is

49,00 kr– 68,25 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)Vegansk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi555 kJ (133 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat32 g
heraf sukkerarter24 g
Protein0,8 g
Salt0 g

Beskrivelse

Hansens økologisk hindbær sorbet i 650 ml pakke.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,00 kr
    650 ml75,38 kr/l
  • SparSidst set i dag
    59,95 kr
    650 ml92,23 kr/l
  • Meny2 for 110,00 kr · 55,00 kr/stk · spar 25,90 krSidst set i dag
    67,95 kr
    650 ml104,54 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 6,50 krSidst set i dag
    68,25 kr
    650 ml105,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Hindbær Sorbet Øko 650 ml

Hansens Hindbær Sorbet Øko fra Hansens (650 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 68,25 kr — en forskel på 39%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Hindbær Sorbet Øko eller udforske flere Frost.