Hansens Nougat Flødeis ØkoØkologisk

Hansens Nougat Flødeis Øko
725 ml

Frost›Is

49,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi973 kJ (233 kcal)
Fedt12,5 g
heraf mættet fedt7,9 g
Kulhydrat27,6 g
heraf sukkerarter21 g
Protein4,5 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Hansens økologisk flødeis med nougat-smag. 725 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,00 kr
    725 ml67,59 kr/l
  • SparSidst set i dag
    59,95 kr
    525,6 L0,11 kr/l
  • MenySidst set i dag
    64,95 kr
    725 ml89,59 kr/l
  • Min Købmand2 for 115,00 kr · 57,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    725 ml96,48 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Nougat Flødeis Øko 725 ml

Hansens Nougat Flødeis Øko fra Hansens (725 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Nougat Flødeis Øko eller udforske flere Frost.