Hansens Blodappelsin Sorbet ØkoØkologisk

Hansens Blodappelsin Sorbet Øko
650 ml

Frost›Is

66,16 kr– 68,25 kr

Billigste pris 66,16 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)
OprindelseDanmark

Næringsindhold pr. 100 g

Energi425 kJ (100 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat25 g
heraf sukkerarter21 g
Protein0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Hansens økologisk blodappelsin sorbet i 650 ml størrelse.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    66,16 kr
    650 ml101,78 kr/l
  • MenySidst set i går
    66,95 kr
    650 ml103,00 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 6,50 krSidst set i går
    68,25 kr
    650 ml105,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

58 kr60 kr62 kr64 kr66 kr68 kr70 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Blodappelsin Sorbet Øko 650 ml

Hansens Blodappelsin Sorbet Øko fra Hansens Flødeis (650 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 66,16 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Nemlig til 68,25 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Blodappelsin Sorbet Øko eller udforske flere Frost.