Gran Appasso Puglia IGT

Gran Appasso Puglia IGT
750 ml

Drikkevarer›Vin

49,00 kr– 99,95 kr

Billigste pris 49,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk rødvin fra Puglia. Gran Appasso Puglia IGT i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Min KøbmandTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    49,00 kr
    750 ml65,33 kr/l
  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gran Appasso Puglia IGT 750 ml

Gran Appasso Puglia IGT (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 99,95 kr — en forskel på 104%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gran Appasso Puglia IGT eller udforske flere Drikkevarer.