Gotas de Mar Godello Fermentado Barrica

Gotas de Mar Godello Fermentado Barrica
750 ml

Drikkevarer›Vin

209,00 kr

Billigste pris 209,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk hvidvin af typen Godello, fermenteret på træ (barrica). Fra Gotas de Mar.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 418,00 kr · 139,33 kr/stk · spar 209,00 krSidst set i dag
    209,00 kr
    750 ml278,67 kr/l
  • Føtex18 for 2508,00 kr · 139,33 kr/stk · spar 1254,00 krSidst set i dag
    209,00 kr
    750 ml278,67 kr/l
  • Bilka18 for 2508,00 kr · 139,33 kr/stk · spar 1254,00 krSidst set i dag
    209,00 kr
    750 ml278,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

120 kr140 kr160 kr180 kr200 kr220 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gotas de Mar Godello Fermentado Barrica 750 ml

Gotas de Mar Godello Fermentado Barrica fra Gotas de Mar (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 209,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gotas de Mar Godello Fermentado Barrica eller udforske flere Drikkevarer.