Gotas de Mar Godello

Gotas de Mar Godello
750 ml

Drikkevarer›Vin

159,00 kr

Billigste pris 159,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk hvidvin af typen Godello fra Gotas de Mar.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 318,00 kr · 106,00 kr/stk · spar 159,00 krSidst set i dag
    159,00 kr
    750 ml212,00 kr/l
  • Føtex18 for 1908,00 kr · 106,00 kr/stk · spar 954,00 krSidst set i dag
    159,00 kr
    750 ml212,00 kr/l
  • Bilka18 for 1908,00 kr · 106,00 kr/stk · spar 954,00 krSidst set i dag
    159,00 kr
    750 ml212,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gotas de Mar Godello 750 ml

Gotas de Mar Godello fra Gotas de Mar (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 159,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gotas de Mar Godello eller udforske flere Drikkevarer.