Gillette Venus Barberblade

Gillette Venus Barberblade
200 g

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

69,99 kr– 99,00 kr

Billigste pris 69,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette Venus barberblades, pakke med 4 stk.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    69,99 kr
    200 g349,95 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    98,95 kr
    800 g123,69 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    99,00 kr
    800 g123,75 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    99,00 kr
    800 g123,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Venus Barberblade 200 g

Gillette Venus Barberblade fra Gillette (200 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Bilka til 99,00 kr — en forskel på 41%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Venus Barberblade eller udforske flere Personlig pleje.