Palmolive Pure Arctic deospray

Palmolive Pure Arctic deospray
150 ml

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

19,04 kr

Billigste pris 19,04 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Palmolive Pure Arctic deospray i 150 ml sprayflaske. Deo med arktisk duft.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    19,04 kr
    150 ml126,93 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    19,04 kr
    150 ml126,93 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    19,04 kr
    150 ml126,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr19 kr20 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Palmolive Pure Arctic deospray 150 ml

Palmolive Pure Arctic deospray fra Palmolive (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,04 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Palmolive Pure Arctic deospray eller udforske flere Personlig pleje.