Gillette Barberskrabere Smooth Duo

Gillette Barberskrabere Smooth Duo
2 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

179,00 kr– 219,00 kr

Billigste pris 179,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette barberskrabere Smooth Duo model. Ergonomisk design for glat barbering.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    179,00 kr
    2 stk89,50 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    219,00 kr
    2 stk109,50 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    219,00 kr
    2 stk109,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

170 kr180 kr190 kr200 kr210 kr220 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Barberskrabere Smooth Duo 2 stk

Gillette Barberskrabere Smooth Duo fra Gillette (2 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 179,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 219,00 kr — en forskel på 22%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Barberskrabere Smooth Duo eller udforske flere Personlig pleje.