Gillette Engangsskrabere 2-blads

Gillette Engangsskrabere 2-blads
10 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

55,00 kr– 65,00 kr

Billigste pris 55,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette engangsskrabere med 2 blade. 10 stk i pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    55,00 kr
    10 stk5,50 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    65,00 kr
    10 stk6,50 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    65,00 kr
    10 stk6,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

54 kr56 kr58 kr60 kr62 kr64 kr66 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Engangsskrabere 2-blads 10 stk

Gillette Engangsskrabere 2-blads fra Gillette (10 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 55,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 65,00 kr — en forskel på 18%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Engangsskrabere 2-blads eller udforske flere Personlig pleje.