Gillette Labs Barbergel

Gillette Labs Barbergel
198 ml

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

36,00 kr– 44,95 kr

Billigste pris 36,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette Labs barbergel til mænd i 198 ml tube.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    36,00 kr
    198 ml181,82 kr/l
  • MenySidst set i dag
    43,95 kr
    198 ml221,97 kr/l
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    198 ml227,02 kr/l

Prishistorik (30 dage)

36 kr38 kr40 kr42 kr44 kr46 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Labs Barbergel 198 ml

Gillette Labs Barbergel fra Gillette (198 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 36,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 44,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Labs Barbergel eller udforske flere Personlig pleje.