Gillette Fusion Yellow Pro

Gillette Fusion Yellow Pro
4 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

159,95 kr– 160,00 kr

Billigste pris 159,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette Fusion Yellow Pro barberblad, pakning med 4 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    159,95 kr
    4 stk39,99 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    160,00 kr
    4 stk40,00 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    160,00 kr
    4 stk40,00 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

100 kr120 kr140 kr160 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Fusion Yellow Pro 4 stk

Gillette Fusion Yellow Pro fra Gillette (4 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 159,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Bilka til 160,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Fusion Yellow Pro eller udforske flere Personlig pleje.