Gillette Body + Intimate Barberskum

Gillette Body + Intimate Barberskum
177 ml

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

36,50 kr

Billigste pris 36,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette barberskum til krop og intimt område.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    36,50 kr
    177 ml206,21 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    36,50 kr
    177 ml206,21 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    36,50 kr
    177 ml206,21 kr/l

Prishistorik (30 dage)

36 kr36 kr36 kr36 kr36 kr37 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Body + Intimate Barberskum 177 ml

Gillette Body + Intimate Barberskum fra Gillette (177 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 36,50 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Body + Intimate Barberskum eller udforske flere Personlig pleje.