Gillette barberblade 5-blads

Gillette barberblade 5-blads
10 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

262,50 kr– 276,50 kr

Billigste pris 262,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette barberblade med 5 blad i pakke med 10 stk. Skrabeblad til barbering.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    262,50 kr
    10 stk26,25 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    262,50 kr
    10 stk26,25 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    276,50 kr
    10 stk27,65 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

180 kr200 kr220 kr240 kr260 kr280 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette barberblade 5-blads 10 stk

Gillette barberblade 5-blads fra Gillette (10 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 262,50 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 276,50 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette barberblade 5-blads eller udforske flere Personlig pleje.