Gillette Barberblade 5-blads

Gillette Barberblade 5-blads
10 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

265,00 kr

Billigste pris 265,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette barberblade med 5 blade, pakke med 10 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    265,00 kr
    10 stk26,50 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    265,00 kr
    10 stk26,50 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    265,00 kr
    10 stk26,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

245 kr250 kr255 kr260 kr265 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Barberblade 5-blads 10 stk

Gillette Barberblade 5-blads fra Gillette (10 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 265,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Barberblade 5-blads eller udforske flere Personlig pleje.